Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Адміністрація

Сільська школа завжди була кузнею геніїв, творців, видатних людей. І в наш час значення школи на селі в жодному разі не зменшується. Кожна школа має своє обличчя, свою душу, свій голос. А наша Чорноземненська школа, будівля якої потопає у цвітінні квітів, відзначається мальовничістю і привітністю. Її подвір’я переповнене щебетом дитячих голосів, які перегукуються з пташиним співом. Школа – головна споруда на селі. Демографічна, соціальна ситуація, що склалася в країні, боляче вдарила по сільській школі. Але на селі продовжують жити люди, їхні діти хочуть вчитися, щоб в майбутньому одержати професію до душі. І ми, сільські вчителі, повинні дати цим дітлахам міцні знання, незалежно від того, скільки їх навчається в класі: один, п’ять чи п’ятнадцять. Підростає людина. Світлого вересневого ранку маленький громадянин з букетом квітів і ранцем іде до школи, щоб скористатися своїм правом на освіту. Так відбувається і в нашій школі вже багато років поспіль.. І це все для того, щоб діти старанно вчилися. Здобували повноцінну освіту. Головне завдання учителів – виховання у дітей пізнавальної активності. Школа виробила свій стиль діяльності, має значні успіхи, які для педагогічного колективу є невеличкою паузою перед пошуками нових форм і методів як у навчальній, так і у виховній ділянках роботи. Кожен день – це завжди щось нове, яке треба усвідомити, переосмислити, щоб воно було доповненням до власного досвіду. Та головна цінність школи - учень, його інтереси, здоров'я і безпека. Тому вчителі турбуються про те, як зберегти здоров'я школярів, сформувати у них навички здорового способу життя і безпечної поведінки у різноманітних життєвих ситуаціях. Найважливіші роки свого життя людина проводить у школі. Саме тут вона знаходить справжніх друзів, визначається у виборі своїх захоплень, вперше стикається з життєвими труднощами і радіє своїм першим перемогам. Школа надовго залишається в серці кожної людини світлим етапом життєвого шляху. Школа - це маленька модель великого світу. У ній зосереджені його протиріччя, сподівання і надії. Якою буде школа сьогодні, таким стане світ завтра. Таким чином, школа - стартовий майданчик для самостійного розвитку особистості, тому що дає необхідні знання, вчить відповідальності, дисциплінованості, дає можливість придбати комунікативні навички, розвинути творчі здібності та допомагає соціально адаптуватися в сучасному суспільстві.