Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Творча група

Дата: 27 травня 2020 о 18:28, Оновлено 2 листопада 2021 о 19:22

Творча група вчителів продовжує дивувати своїм підходом до вирішення проблемної теми над якою працює вже третій рік. Виїзне засідання групи "Науково-технічна творчість,винахідництво та раціоналізаторство-ключові напрямки STEAM-освіти." у Мелітопольській гімназії №8 є ще одним доказом, що команда вміє працювати і знаходиться у постійному пошуці нових ідей, які потім впроваджуються у навчально-виховний процес. Матеріали засідання обговорені та переглянуті з колегами та учнями.

План роботи на 2021-2022 навчальний рік

2020 - 2021 навчальний рік
Тема:  Stem-освіта: шляхи запровадження, актуальні питання та перспективи.
                                Склад  творчої  групи:
  •  Білоус Т.А. – керівник творчої групи;
  •  Старшова С.К.;
  • Лифар Т.П.;
  •  Бондаренко К.В.;
  • Бірук Т.А.;
  •  Носаненко С.Г.;
  • Куркурін С.К.;
  •  Пироженко С.В.
  •  Герасименко Л.М.
  •  Седракян С.Х.
  •  Гоман О.І.
  •  Хлистун І.В.

План роботи творчої групи

1 засідання

Теоретичні аспекти Stem-освіти.Стан впровадження в Україні.Мотиваційна та технологічна готовність учасників навчально-виховного процесу до впровадження Stem-освіти.

2 засідання

Дослідницькі методики навчання у початковій школі. Використання ігрових технологій в  Stem-освіті.

(Білоус Т.А., Старшова С.К., Бондаренко К.В.)

3 засідання

Реалізація Stem-підходів на уроках математики,хімії,фізики в основній та старшій школі.

( Герасименко Л.М.,Седракян С.Х.)

4 засідання

Результати участі в Інженерному тижні, творчості та мистецтва.

( Старшова С.К.)

Про участь у:

Конкурсі малюнків «Всесвіт очима дітей»                                                                                              ( Пироженко С.В.)

Квест « Фізика,хімія науки майбутнього»                                                                                                                      ( Герасименко Л.М.,Седракян С.Х.)

Майстер –клас «Математика та мистецтво»

( Бірук Т.А.,Лифар Т.П.,Бондаренко

Керівника творчої групи за 2020-2021 н.р.

2019 - 2020 навчальний рік
  "Зацікавити людей роботою - означає реалізувати плани. Зацікавити педагогів у професійному розвитку - означає надовго забезпечити успіх у  розвитку всієї організації."
                                                                                                                          Н.В. Нелива

Тема: Професійна компетентність учителя в умовах упровадження інклюзивної освіти.

Мета: Встановлення й теоретична та практична обґрунтування умов, які необхідні для впровадження державної програми інклюзивної освіти в загальноосвітньому навчальному закладі.

Цілі :

• вивчати психолого-педагогічні, методологічні основи викладання шкільних дисциплін для роботи в сучасній школі.
  • удосконалювати існуючі й запроваджувати нові методи і засоби навчання і виховання,
  • впровадження в навчальний процес передовий педагогічний досвід.
  • долучати вчителів до творчого пошуку,інноваційної, дослідно-експериментальної,науково-дослідницької діяльності.
  • надати реальну допомогуивчителям, які її  потребують.

План роботи творчої групи (переглянути)

Етапи роботи з теми:

I етап – ознайомлення,вивчення й аналіз теоретичних матеріалів з проблеми.

II етап – обмін досвідом роботи з теми та запровадження у навчально-виховний процес поширення набутого досвіду.

III етап – Узагальнення досвіду роботи групи над проблемою.Презентація результатів роботи. Поширення досвіду: участь у семінарах.

Очікувані результати роботи:

• Підвищення професійного рівня вчителів;
  • Поліпшення стану викладання предметів;
  • Оптимізація та раціоналізація навчального процесу;
  • Впровадження перспективного педагогічного досвіду в роботу школи.

У творчий групі працюють  8 учителів: Лифар Т.П., Носаненко С.Г., Сергієнко А.М., Білоус Т.А., Куркурін С.К., Хлистун І.І., Герасименко Л.М., Седракян С.Х. Кабінети забезпечено дидактичними матеріалами, підручниками, посібниками, комп`ютерами.

Творча група вчителів вивчають форми і методи роботи за новітніми освітніми технологіями, а також передовий досвід вчителів школи, району,області,країни.

Практична реалізація роботи творчої групи- це розробка та проведення уроків, участь у районних,обласних,всеукраїнських семінарах,конкурсах.

Реалізація змісту навчання забезпечується:

• Використання інтерактивних технологій;
  • Створення комфортних умов навчання і розвитку творчої особистості;
  • Застосування  технологій розвитку критичного мислення учнів.

Результативність роботи вчителів вимірюється перемогами учнів у предметних олімпіадах, конкурсах, захистом науково-дослідницьких робіт.

Сучасні умови освіти вимагають такого вчителя, який може постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність, професійно зростати, вчитися поповнювати свої знання.

Якщо цього немає,вчитель неминуче відставатиме від життя, від своїх учнів,які різними шляхами отримують нову інформацію про навколишній світ. Щоб упоратися з поставленими перед ним завданнями,вчитель мусить постійно підвищувати рівень своєї компетентності. Допомогти йому в цьому має належним чином організована науково-методична робота.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.